Budujemy Kuźnię #1: Wybór Bohatera. - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 23.04.2013

Budujemy Kuźnię #1: Wybór Bohatera.

W naszym nowym cyklu przybliżamy tryb The Forge. Przyłączcie się do nas w budowaniu talii. W pierwszym odcinku wybieramy Bohatera do naszej talii.

The Forge to specjalny tryb gry dla zaawansowanych Graczy w Hearthstone: Heroes of Warcraft. W celu rozpoczęcia rozgrywki w tym trybie należy poświęcić trzy nieotwarte pakiety kart.

Dzięki temu możemy stworzyć talię wybierając jedną z trzech losowych zaprezentowanych nam propozycji. Rozpoczynamy od Bohatera, następnie przechodzimy do kolejnych wyborów kart, aż w końcu skompletujemy ich 30. Talie w trybie The Forge składają się z 15 kart podstawowych oraz 15 kart eksperckich. Niezależnie od naszych wyników zbudowana talia należy do nas.
 
Zapraszamy wszystkich do udziału w budowie talii poprzez głosowanie w specjalnej sondzie na Facebooku. Poniżej przedstawiamy trzech Bohaterów, z których należy wybrać jednego do naszej talii.
 
  • Malfurion Stormrage (Druid). Posiada zdolność specjalną Shapeshift: +1 do Ataku na czas 1 tury oraz +1 punkt Pancerza. Jest najbardziej wszechstronnym bohaterem w grze. Jego siła opiera się na regeneracji oraz mechanice Choose One pozwalająca na dostosowanie stylu gry do bieżącej sytuacji.
  • Jaina Proudmoore (Mag). Posiada zdolność specjalną Fireblast: Zadaje 1 punkt obrażeń dowolnemu przeciwnikowi. Preferuje ofensywny styl. Skupia się za zadawaniu obrażeń oraz kontroli Pola Bitwy poprzez umiejętność Zamrożenie.
  • Thrall (Szaman). Jego moc Totemic Call polega na przywołaniu losowo jednego z trzech totemów, spełniających funkcję leczenia, przejmowania obrażeń bądź atakowania. Unikalna mechanika Overload pozwala na użycie mocniejszych umiejętności kosztem nieaktywnych Kryształów Many w kolejnej turze.
Weź udział w sondzie, aby to Twój Bohater został podstawą naszej talii. W celu oddania głosów zapraszamy na nasz Fanpage. W następnych odcinkach Budujemy Kuźnię będziemy wybierać po 2 karty do naszej talii.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości