Ujawniamy kartę Szamana: Żywiołak ziemi - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 30.05.2013

Ujawniamy kartę Szamana: Żywiołak ziemi

 

Ujawniamy kartę szamana: Żywiołak ziemi
 
Na oficjalnym blogu Hearthstone: Heroes of Warcraft pojawiła się zapowiedź nowej karty Szamana - Żywiołak Ziemi. Towarzyszy mu zaklęcie Pradawny Duch oraz Królowa Banshee - Sylwana Wichronoga. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją oraz przedstawienia swoich opinii na temat najnowszej karty w komentarzach.
 

Czy słyszycie ten grzmot w oddali? Zastanawiacie się, cóż to takiego? To odgłos, który zwiastuje kolejny artykuł ujawniający karty z gry Hearthstone: Heroes of Warcraft! Twardy jak skała żywiołak ziemi wtacza się na pole bitwy z kamiennym impetem!

 
 
 
 
 
 
   
 
    Żywiołak ziemi
 
    Prowokacja. Przeładowanie: 3

 

 

 

 

Oto prawdziwy człowiek z marmuru.

Trzeba przyznać, że „Żywiołak ziemi” to prawdziwy (nieoszlifowany) diament na tle mniejszych i delikatniejszych kart: za jedyne 5 punktów many zyskujemy stronnika z solidnymi 7 punktami ataku i 8 punktami zdrowia. Dzięki Prowokacji będzie on chronić waszego śmiertelnego i łatwego do zarysowania bohatera nawet przed najcięższymi ciosami. W jaki sposób zrównoważyliśmy kamienną potęgę tego mocnego jak głaz sojusznika? Otóż Przeładowanie sprawia, że w następnej turze będziecie mieli do dyspozycji mniej punktów many. Innymi słowy, jeśli zagracie „Żywiołaka ziemi” w piątej turze, w szóstej turze będziecie mogli wydać tylko 3 punkty many. To zasada na stałe wyryta w kamieniu!

Mogę tak rzucać aluzjami w nieskończoność.

 
 
 
 
 
 
 
 
    Pradawny duch
 
    Wybierz stronnika. Kiedy zostanie zniszczony, przywróć go na pole bitwy.
 

 

 

 

 

Czy w przypadku śmierci żywiołaka ziemi można to uznać za godny pochówek?

Kara wynikająca z Przeładowania ma zastosowanie tylko wtedy, gdy zagrywacie „Żywiołaka ziemi” z ręki, więc spróbujcie połączyć „Pradawnego ducha” z Jego Kamienną Wysokością, aby uniknąć sytuacji, w której ponownie zagrywalibyście tego stronnika z ręki. Jak powiadają, toczący się kamień nie porasta mchem – ten skalisty strażnik z pewnością zmiażdży wielu przeciwników, zanim przepadnie jak kamień w wodę. Kto wie, być może ta kombinacja zapewni wam lawinowe zwycięstwo!

Naprawdę – w nieskończoność.

Szamani mogą korzystać z bardzo wielu mocy, więc grając tą klasą przygotujcie się na rzucanie piorunami i przyzywanie potężnych żywiołaków, które będą wam służyły.

 

O, jeszcze tu jesteście? Skoro nie zniechęciła was moja lawina aluzji, zaprezentuję wam jeszcze jedną kartę.

 
 
 
 
 
 
 
 
    Sylwana Wichronoga
 
    Agonia: Przejmujesz kontrolę nad losowym stronnikiem przeciwnika.

 

 

 

 

Królowa Banshee – na świecie jeszcze, lecz już nie dla świata!

Oto Sylwana Wichronoga, Królowa Banshee. Karta ta jest wyjątkowo skuteczna w połączeniu z „Pradawnym duchem” ze względu na Agonię. Gdy Sylwana umiera, podkrada losowego stronnika przeciwnikowi. Jeżeli przywrócicie ją do życia przy pomocy „Pradawnego ducha”, będziecie mogli powtórzyć to zagranie! Nie minie dużo czasu, a stronnicy przeciwnika zaczną krzyczeć grobowym głosem: „Za Porzuconych!”.

Niech kamienna moc będzie z wami!

 Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości