Za kulisami Hearthstone - co przyniesie przyszłość - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 13.06.2013

Za kulisami Hearthstone - co przyniesie przyszłość

W najnowszym wpisie na blogu Hearthstone: Heroes of Warcraft twórcy gry przybliżają nam szereg zmian dokonanych za kulisami. Główną nowością jest zapowiedź zadań codziennych - nieustannie zmieniających się wyzwań czekających na Waszych Bohaterów. Wprowadzono także nową walutę - złoto, które pozwoli na zakup nowych pakietów kart oraz umożliwi dostęp do Kuźni.

Do tego dochodzi system zdobywania poziomów dla każdej z klas, oferujący złote wersje kart dla wytrwałych. Potwierdzono możliwość wyzywania znajomych na pojedynki oraz funkcję czatu. Karty doczekały się nowych, wyraźniejszych ramek, dzięki którym już na pierwszy rzut oka widać przynależność klasową. Na koniec wpis zawiera informację o zmianach w balansie oraz przedstawia zestaw nowych kart. Zapraszamy do lektury!

Odgłosy z kuchni Hearthstone

W zespole Hearthstone praca wre! Zakasaliśmy rękawy i dopracowujemy elementy rozgrywki. Kluczowe pod tym względem są niezwykle cenne opinie i sugestie społeczności, za które chcielibyśmy wam wszystkim serdecznie podziękować! Intensywnie pracujemy nad grą i planujemy wprowadzenie wielu nowych elementów – w końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia. Już teraz chcielibyśmy dać wam przedsmak szykowanych zmian i przyjrzeć się im od kuchni. Oto funkcje i usprawnienia, jakie wkrótce zaserwujemy!

Zadania pozwalają odkrywać świat Hearthstone: Podejmujcie się nowych, nieustannie zmieniających się zadań, za których wykonanie otrzymacie złoto. Każdy dzień to nowa przygoda!

Złoto nową walutą: Wydajcie swoje ciężko zarobione złoto na pakiety kart i uzupełnijcie swoją kolekcję. Od teraz będzie można też wykorzystać nową walutę, aby uzyskać dostęp do Kuźni!

System zdobywania poziomów: Macie ulubioną klasę? Gdy osiągniecie nią wyższe poziomy doświadczenia, zyskacie podstawowe karty oraz – w miarę postępów w rozgrywce – ich złote wersje. Za każdy rozegrany pojedynek – zwycięstwo lub porażkę – zostaniecie nagrodzeni punktami doświadczenia, a wyjątkowo widowiskowe wygrane zapewnią wam specjalną premię.

Rzućcie wyzwanie znajomym: Chcecie wyzwać na pojedynek waszych przyjaciół? Można teraz dodawać ich do listy znajomych i stawić im czoła w grze, zaś po rozegranej partii porozmawiać z nimi o strategicznym aspekcie Hearthstone dzięki funkcji czatu ze znajomymi!

Nowe ramki kart: Wprowadziliśmy kilka fajnych nowych ramek, które sprawią, że rozpoznacie każdą z klas już przy pierwszym spojrzeniu!

Upiorny infernal Błogosławieństwo mocy Płatnerz

Okrzyk bojowy: Zadajesz 1 pkt. obrażeń WSZYSTKIM pozostałym postaciom.

Dajesz stronnikowi +3 do Ataku. Za każdym razem gdy przyjazny stronnik zostanie zraniony, otrzymujesz 1 pkt. Pancerza.

 

      Zmiany w kartach: Nieustannie dopracowujemy karty, tak aby były odpowiednio zrównoważone. W niektórych z nich wprowadziliśmy niedawno drobne zmiany – oto i one:

  • „Wyparowanie” zaczyna teraz działać w chwili, gdy wrogi stronnik zaatakuje twojego bohatera.
  • Illidan został przeprojektowany - przyda wam się dla odmiany jakiś sprzęt dający odporność na ogień. Kosztujący 6 pkt. many Illidan ma współczynniki 7/7 i posiada następującą zdolność: „Za każdym razem gdy używasz mocy specjalnej, przywołaj dwa płomienie Azzinota o współczynnikach 2/1”.
  • Onyxia otrzymała nową moc: „Okrzyk bojowy: Przywołaj pisklęta o współczynnikach 1/1 aż zapełni się twoje pole bitwy”. Mnóstwo piskląt! Zajmij się nimi!
  • „Wizja umysłu” kosztuje teraz 1 punkt many i kopiuje kartę z ręki przeciwnika.
  • Technik kontroli umysłu stracił głowę i stworzył sobie nową, lepszą. Opis jego mocy brzmi teraz tak: „Okrzyk bojowy: Jeśli twój przeciwnik ma 4 lub więcej stronników, przejmij losowo kontrolę nad jednym z nich”.

Nowe karty: Stworzyliśmy kilka nowych kart, które możecie uwzględnić w waszych ulubionych taliach. Na które z nich ostrzycie sobie zęby?

Zrób mu z ryja galaretę!

Uderzenie tarczą
 
Zadaj 1 pkt. obrażeń stronnikowi za każdy punkt pancerza, jaki posiadasz.

Sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga

Dalekowidzenie

Dobierasz kartę. Jej zagranie kosztuje (3) mniej.

Poczuj siłę lwa!

Lew bujnogrzywy
 
Agonia: Przyzywasz dwie hieny
o współczynnikach 2/2.

Chcemy, aby Hearthstone było jak najlepszą grą karcianą i dlatego informujemy was na bieżąco o planowanych zmianach. Pamiętajcie o regularnym odwiedzaniu naszej strony głównej, ponieważ w niedalekiej przyszłości wysmażymy dla was niejeden soczysty wpis o grze! Zachęcamy was do podzielenia się opiniami na temat waszych ulubionych zmian z innymi fanami na forum (w języku angielskim)!

Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • No, to teraz tylko czekam aż zapowiedzą Rainy/Instancje i będzie bomba :)
    ~Gothmor
    2013/06/14 12:21

Pozostałe nowości