Hearthstone@Night - Arena i Klucze do Bety - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 05.09.2013

Hearthstone@Night - Arena i Klucze do Bety

Serdecznie zapraszam wszystkich na piątkowy stream Hearthstone@Night. W planach ciąg dalszy moich zmagań na europejskiej Arenie, oczywiście z wykorzystaniem polskiej wersji klienta. Dodatkowo ekstra niespodzianka: specjalnie dla Was w trakcie transmisji zostanie rozdanych PIĘĆ kluczy uprawniających do udziału w beta-testach Hearthstone: Heroes of Warcraft!

 

 

Plan transmisji:

 • Seria pojedynków na Arenie
 • Otwieranie zdobytych pakietów kart
 • Klucze do beta-testów Hearthstone
 • Tradycyjnie, odpowiedzi na pytania widzów

Szczegóły konkursu: W trakcie trwania transmisji będę zadawał na czacie pytania dotyczące polskiej wersji Hearthstone (dwa klucze), szczegółów mojego pojedynku z TrumpSC (dwa klucze) oraz konkurs-niespodzianka (jeden klucz). Zasada jest jedna: kto pierwszy, ten lepszy. Tak więc, rozgrzewajcie palce i szykujcie klawiatury! :D

Do zobaczenia na Twitch.tv/Ch3rryPL w piątek o godz. 22:00. ;)

Komentarz (54)

 • Ja pier... wiesz co Ch3rry weź te wszystkie klucze, wymyśl 25 nicków z kosmosu, powiedz, że te osoby wygrały i po prostu puść to wszystko na ebayu po 200$ za klucz. I spokój święty bedziesz miał, i hejterów nie będzie, a i na te 15tyś zł na pewno znajdziesz jakieś zagospodarowanie :) Normalnie banda idiotów jeden z drugim....
  ~borek87
  2013/09/07 13:50
 • Co do commentów Arwenki - sorry, ale to nic specjalnego, bo tak to chyba co druga osoba robiła, szczególnie biorąc pod uwagę to, że wielu miało nawet przygotowane odpowiedzi na prawdopodobne pytania i tylko czekali z enterem na moment jak się pytanie pojawi na czacie.

  Co do pytań - tylko pytanie z Czempionem Wichrogrodu było dobre (wystarczy zobaczyć jak "długo" zajęło wysłanie poprawnej odpowiedzi), reszta pytań była była zbyt oczywista (i wiele osób "zgadywało" odpowiedzi).

  Ostatni klucz był rozdany lepiej niż te proste pytania, ale dla mnie osobiście to takie bardziej skomplikowane pytania w rodzaje tego Czempiona i tak były lepsze.
  ~TensaiOni
  2013/09/07 15:51
 • Dziękuje za klucz jeśli wygram!
  ~SeQu
  Lol?
  2013/09/07 18:11
 • Its a good game !!! Enjoy now
  ~Aleksandr
  свой
  2013/09/07 20:30

Pozostałe nowości