Problem ze zgłaszaniem chęci udziału w beta-testach - ROZWIĄZANY - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 05.12.2013

Problem ze zgłaszaniem chęci udziału w beta-testach - ROZWIĄZANY

Blizzard wykrył ostatnio problem ze zgłoszeniami chęci do udziału w beta-testach wśród Graczy, którzy nie mieli przypisanych żadnych gier do swojego konta Battle.net. Przez niego część z Was mogła nie otrzymać zaproszeń do bety Hearthstone: Heroes of WarCraft (a także Heroes of the Storm). Na szczęście problem został już rozwiązany. Szczegóły zostały przedstawione w specjalnym wpisie na forum.

Co ciekawe, kolejny raz otrzymaliśmy potwierdzenie, że WSZYSCY gracze, którzy zgłosili chęć udziały w beta-testach otrzymają zaproszenie przed startem otwartej bety. Koniecznie sprawdźcie swoje ustawienia profilu beta-testera!

Wuluxar

Odkryliśmy niedawno problem występujący podczas procedury zgłaszania chęci udziału w beta-testach Hearthstone (oraz Heroes of the Storm), gdzie wybór tych gier w niektórych przypadkach nie zapisywał się prawidłowo, jeśli do danego konta Battle.net nie były przypisane żadne licencje gier. Problem został już rozwiązany, więc wszelkie zgłoszenia do beta-testów dokonane od tej chwili powinny być przyjmowane bez dalszych utrudnień. 

Prosimy pamiętać, że nie zaprosiliśmy jeszcze wszystkich chętnych do zamkniętej bety Hearthstone. Jednakże, jeśli zgłosiliście chęć udziału w testach, a nadal nie otrzymaliście zaproszenia, mogło się tak zdarzyć właśnie z powodu występowania opisanego powyżej błędu. Zalecamy więc na wszelki wypadek sprawdzić swoje ustawienia profilu beta-testera pod tym adresem. (Nie jesteśmy jeszcze gotowi do rozpoczęcia beta-testów Heroes of the Storm, ale jeśli chcecie nam pomóc w testowaniu gry, zapraszamy do zgłaszania chęci udziału.)

W ramach procesu testowania Hearthstone pracujemy wciąż nad rozwiązaniem kilku problemów – dotyczących przede wszystkim kwestii obciążenia serwerów oraz stabilności. Od czasu zgłoszenia pierwszych problemów z serwerami poczyniliśmy ogromne postępy i zamierzamy nadal zapraszać do udziału w zamkniętej becie Hearthstone graczy, którzy zadeklarowali taką chęć w procesie zgłoszeniowym. Wszyscy, którzy zgłosili zamiar uczestnictwa w zamkniętych beta-testach Hearthstone, otrzymają zaproszenia do udziału w nich przed przejściem Hearthstone do fazy otwartej bety. 

Jeśli zgłosiliście się do testów już jakiś czas temu, nie dotyczy was wyżej opisany problem, a mimo to nie otrzymaliście jeszcze wiadomości e-mail z zaproszeniem, zalecamy sprawdzenie folderu ze spamem oraz kosza, a także (w przypadku użytkowników Gmaila) zakładki „Oferty” – zaproszenia do bety Hearthstone często trafiają w jedno z tych miejsc.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie sprawił wam ten problem, i raz jeszcze dziękujemy za pomoc w testowaniu Hearthstone!

Komentarz (8)

 • Ktoś w ogóle otrzymał klucz do bety ostatnio?
  ~Remik013
  2013/12/05 11:29
 • Dlaczego powieliło mój komentarz? Mógłby to jakiś moderator skasować.
  ~Remik013
  2013/12/05 11:32
 • ja dostałem dwa, znaczy ja i żona. Jedno jest z 4 grudnia z 22:53 a drugie 3 grudnia z 00:55 wychodzi na to że poszła bardzo duża paczuszka zaproszeń bo nasze konta były założone w odstępie około roku

  Wszyscy, którzy zgłosili zamiar uczestnictwa w zamkniętych beta-testach Hearthstone, otrzymają zaproszenia do udziału w nich przed przejściem Hearthstone do fazy otwartej bety.

  to wszystko jasne ;) z przyzwyczajenia dodaję się do wszystkich beta-testów i dlatego też dostałem do tego :)
  ~walp00
  2013/12/05 13:19
 • Witam
  To aż Ci zazdroszczę bo ja ani razu jeszcze do żadnej bety klucza nie dostałem. Więc jakbyś miał za dużo mógłbyś się podzielić :)
  W razie co d.ludkiewiicz@interia.pl
  Pozdrawiam
  ~Lood
  2013/12/05 20:14
 • Siema ,wyśle ktoś kod do closed bety? bardzo proszę
  Email: kokoskokos23@o2.pl

  Pozdrawiam
  ~kokoskokos23
  brak
  2013/12/06 14:18
 • "Wszyscy, którzy zgłosili zamiar uczestnictwa w zamkniętych beta-testach Hearthstone, otrzymają zaproszenia do udziału w nich przed przejściem Hearthstone do fazy otwartej bety." Więc jesli jeszcze nie dostałem to mam dalej czekać? Chęc udziału zgłosiłem okolo 2 miesięcy temu. Mam zarejestrowane gry wiec ten problem nie powienien u mnie występować
  ~Macore
  2013/12/06 18:35
 • Znowu lecą w kulki z tymi kontami, wzięli by albo rozdali zaproszenia tym co maja konta i już po ptokach. A tak bałaganu narobili, że aż wstyd :/
  ~TCzesiek
  2013/12/11 18:03
 • Ja klucz nadal nie dostałem. ;/
  ~Patrikozen
  2013/12/19 15:11

Pozostałe nowości