Open beta w Styczniu. Wszyscy chętni otrzymali już zaproszenia do testów! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 20.12.2013

Open beta w Styczniu. Wszyscy chętni otrzymali już zaproszenia do testów!

W najnowszym wpisie na oficjalnym blogu Hearthstone otrzymaliśmy nowe informacje dotyczące startu otwartej fazy testów. Niestety, na Open Betę będzie trzeba poczekać do przyszłego roku. Z drugiej strony podano informację, że WSZYSCY gracze, którzy wyrazili swoją chęć udziału w becie Hearthstone przed 16 XII 2013, powinni otrzymać już swoje zaproszenia.

Jeżeli jeszcze nie dostałeś swojego klucza koniecznie sprawdź foldery Spam w skrzynce pocztowej. Dodatkowo, wszyscy chętni do udziału w zamkniętej fazie testów mają czas na aktualizację swoich preferencji Beta-testera do 7 Stycznia. Szczegółowe informacje w pełnej wersji wpisu poniżej.

 

Najnowsze wieści o Hearthstone — otwarta wersja beta

 

Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie, testując ostatnią aktualizację wersji beta gry Hearthstone. Poprawiliśmy w niej garść błędów, zmieniliśmy niektóre karty i wprowadziliśmy nowy system gry rankingowej. Niektóre zmiany wymagały znacznych modyfikacji kodu gry, więc spodziewamy się usterek i potrzebujemy waszej pomocy w zidentyfikowaniu elementów gry, które wymagają dopracowania. Należy też wspomnieć, że osiągamy coraz większą stabilność serwerów, ale przed zakończeniem etapu zamkniętych beta-testów wciąż chcemy wprowadzić kilka usprawnień.

W związku z tym uważamy za stosowne nie przyśpieszać premiery otwartej bety. Zamiast tego przedłużymy obecną, zamkniętą fazę testów, aby upewnić się, że gra będzie gotowa do testowania przez szersze grono odbiorców. Wprawdzie na BlizzConie wspomnieliśmy, że mieliśmy nadzieję już w tym miesiącu doprowadzić grę do stanu umożliwiającego rozpoczęcie otwartych testów, ale jeszcze do tego punktu nie dotarliśmy. Zespół twórców Hearthstone naprawdę ciężko pracuje, aby osiągnąć ten cel. Naszym priorytetem jest jednak wyeliminowanie wszystkich przeszkód i przygotowanie gry na fantastyczną premierę, tak by wszyscy mogli ją pobrać i jednocześnie w nią grać.

Otwarta beta jest już blisko, nawet bardzo. Żeby przejść do tego etapu testów, potrzebujemy waszej pomocy. Wypróbowujcie nowe talie, zgłaszajcie błędy i przekazujcie nam swoje opinie na forum. To najlepsza metoda, aby pomóc naszemu zespołowi przygotować grę na moment, w którym oddamy ją w ręce wszystkich graczy.

Mamy też dla was kilka innych informacji. Do dziś wysłaliśmy zaproszenia do testów wszystkim, którzy zgłosili zainteresowanie zamkniętą wersją beta Hearthstone przed poniedziałkiem 16 grudnia br. Jeśli mimo przesłania zgłoszenia nie otrzymaliście e-maila z zaproszeniem, polecamy zajrzeć do folderu spamu poczty, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie trafił w niespodziewane miejsce. Nadal nie możecie znaleźć zaproszenia do beta-testów Hearthstone? Spokojna głowa! Przygotowujemy listę wszystkich kont Battle.net, których właściciele zgłosili się do bety Hearthstone, ale nie aktywowali swoich kluczy. Konta te zostaną wytypowane do udostępnienia wersji beta w pierwszych tygodniach stycznia.

Zgłoszenia do zamkniętych beta-testów będzie można wysyłać do 7 stycznia. Wszyscy, którzy do tego dnia wyrażą chęć uczestnictwa, otrzymają zaproszenie jeszcze przed premierą otwartej wersji beta. Zachęcamy więc do grania, testowania i kolekcjonowania kart w Hearthstone, gdyż nie planujemy już więcej zerować stanu zgromadzonych kart.

Dziękujemy wam za cierpliwość i zaangażowanie. Bez waszej pomocy i informacji zwrotnych, gra Hearthstone nie byłaby w tak zaawansowanym stadium rozwoju. Pamiętajcie, żeby nadal informować nas, co wam się podoba, a co waszym zdaniem wymaga dopracowania.

Jeśli jeszcze nie zgłosiliście się do zamkniętych beta-testów Hearthstone, możecie to zrobić tutaj.

Jason Chayes
Dyrektor ds. produkcji

 

Źródło: Battle.net

Komentarz (16)

 • Ma ktos 1 klucz wiecej, nic nie mam w skrzynce. hur-ride@o2.pl
  ~Hurrine
  2013/12/20 15:40
 • Jak ktoś chce to niech wyśle mail-a do mnie bo mam do oddania jeden klucz do bety
  mail: darkangelmz@gmail.com

  Pozdrawiam i kto pierwszy ten lepszy :)
  ~Darkangelmz
  2013/12/20 18:26
 • Jak ktoś ma dobre serce, i dodatkowy klucz niech da ... staram się go zdobyć bardzo długo ;/ Bardzo chciałbym zagrać w tą grę ;/

  Z góry dzięki ;d
  ~Symek
  2013/12/20 19:24
 • jak ktos ma dodatkowy klucz to prosze wyślijcie go na mt.staniszewski@gmail.com
  ~Staniol
  2013/12/20 22:38
 • Trzy pierwsze osoby, które wyślą mi wiadomość tutaj w serwisie (nie na forum) i z zarejestrowanego konta (wymagam w wiadomości link do profilu) dostaną klucz do bety HS. Klucze wyślę jak wstanę.

  Link do znalezienia swojego profilu
  http://www.hearthstone.net.pl/hea/uzytkownicy
  ~RaQ-HPL
  2013/12/21 03:12
 • Witam wszystkich kluczyk już wysłany do szczęśliwca więc proszę sprawdzić skrzynki :) pozdrawiam wszystkich
  ~Darkangelmz
  2013/12/21 18:53
 • Witam.

  RaQ-HPL jakby można było prosić o kluczyk do bety to z góry dziękuje i pozdrawiam.
  Orkiz
  ps. oto link do profilu
  http://www.hearthstone.net.pl/hea/uzytkownicy/86771,orkiz.html
  ~orkiz
  2013/12/22 11:49
 • Dwa dni czekam na klucz a zgłosiłem się przed 16 grudnia,strasznie mnie to wkurza.
  ~TheKuszek
  ja
  2013/12/22 12:28
 • Miałem tylko 3 klucze a ostatni poszedł wczoraj o 13. Więcej nie mam niestety.
  ~RaQ-HPL
  2013/12/22 16:31
 • rly? każdy oprócz mnie :////
  ~Gogus1
  2013/12/22 17:46
 • Witam.
  Panowie jak wam się spieszy to na ebayu są w granicach 3-4 euro.
  Wesołych Świąt i przyjemnego grania w karty ;)
  ~orkiz
  2013/12/22 18:55
 • jakby można było prosić o kluczyk do bety to z góry dziękuje i pozdrawiam
  ~BlackBull
  2013/12/22 21:03
 • mr.lancelot.9@gmail.com

  jeśli ktoś ma niepotrzebny klucz to prosiłbym na przesłanie mr.lancelot.9@gmail.com
  ~mrlancelot92
  2013/12/25 02:27
 • Witam, mam podobną prośbę xd jeżeli ma ktoś klucz na zbyciu proszę wysłać na ten email
  slocki.damian@gmail.com
  ~slodxik
  2013/12/25 13:22
 • Witam oczywiscie na początek życze wesołych świąt.
  Jezeli ktos by mial jakis klucz dodatkowy bardzo bym prosil o wysłanie eckthelion@gmail.com
  Pozdrawiam
  ~Eckthelion92
  2013/12/25 13:25
 • Siemano :D
  Jeżeli ktoś miałby zbędny kluczyk, bo dorwał się wcześniej a blizzard teraz mu wysłał to jakbym mógł prosić żeby przesłał mi na maila ( Bo nie wiem coś u mnie nie zadziałało, i nic nie dostałem ;( ) Z góry dzięki

  erosekeryf@gmail.com
  ~Erosek
  2013/12/27 16:24

Pozostałe nowości