HearthCore Chat - gość specjalny Gnimsh - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 26.12.2013

HearthCore Chat - gość specjalny Gnimsh

Już w najbliższy piątek, 27 grudnia o godzinie 21:00, odbędzie się premiera audycji HearthCore Chat. W nowym cyklu podcastów ekipa HearthCore.pl wraz z rozmaitymi gośćmi będzie rozmawiać na tematy wszelakie tematy związane z naszą ulubioną grą karcianą. W pierwszym odcinku gościem specjalnym będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich graczy w Hearthstone - Marcin "Gnimsh" Filipowicz!

 

HearthCore Chat #1


 

Chcieliśmy serdecznie zaprosić wszystkich na pierwszy podcast z cyklu HearthCore Chat. Raz na jakiś czas będziemy organizować panel dyskusyjny dotyczący Hearthstone, do udziału w którym będziemy zapraszać specjalnych gości. Na dobry początek zapraszamy na spotkanie z Marcinem Filipowiczem znanym większości jako Gnimsh,  człowiek od lat związany z karciankami.

Nie przesadzę jeżeli napiszę, że to najbardziej rozpoznawalny i utytułowany na świecie polski gracz Hearthstone. Jeden z najlepszych graczy w skali globalnej, a więc idealna osoba do pogawędki na temat obecnej sytuacji w HS, jego przyszłości, e-sportu w wydaniu karcianym, a także dobra okazja żeby zapytać co należy zrobić aby być lepszym graczem. Nie omieszkamy też zapytać o pewne wydarzenie, o którym wiele osób mówi, a mianowicie zeszłotygodniową wizytę Gnimsha w Berlinie.

Zapraszamy wszystkich na transmisję live na kanale HearthCore (twitch.tv/hearthc0re) w piątek 27 grudnia o godzinie 21:00. Jeżeli ktoś ma już plany na piątkowy wieczór, to nic straconego, ponieważ zapis podcastu będzie udostępniony wkrótce po nagraniu.

Jeżeli macie jakiś pytania do Gnimsha, lub chcielibyście abyśmy poruszyli jakieś konkretne kwestie to piszcie na naszego maila lub pytajcie w komentarzach.

Do zobaczenia i usłyszenia!

 

 

Źródło: hearthcore.pl

Komentarz (1)

  • Ten to się wszędzie wciśnie celebryta jeden ;)
    ~sokles
    2013/12/27 12:18

Pozostałe nowości