HearthCore Rumble Limited #1 - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 06.01.2014

HearthCore Rumble Limited #1

Dzisiaj o godzinie 19:00 odbędzie się pierwszy turniej z cyklu HearthCore Rumble Limited. Jeżeli uważasz, że jesteś najlepszym graczem na świecie, a od seryjnych zwycięstw w turniejach oddzielał Cię wyłącznie brak odpowiednich kart, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W formacie Limited gra się bez kart Epickich i Legendarnych, w związku z tym mistrzowska talia będzie w zasięgu większości graczy. :)

 

HearthCore Rumble Limited #1

Zapraszamy na Rumble Limited #1, pierwszą odsłonę nowego cuklu turniejów organizowanych przez HearthCore.pl! Chcemy uczynić jak najwięcej w kierunku rozwoju polskiej sceny turniejowej, a najlepiej zrobić to przez promowanie formatu, który będzie najbardziej przystępny dla największej liczby graczy, również tych nowych. Format Limited, w którym będziemy stosować różne ograniczenia w taliach sprawia, że czas potrzebny na zbudowanie decku gotowego do rywalizacji jest znacznie krótszy.

Patrząc na historię Rumble, to właśnie format limited był formatem w jakim odbyły się pierwsze dwa turnieje z tej serii. Wraz z nieuchronnie zbliżającą się Open Beta przewidujemy, że ten format może stać się bardzo popularny wśród nowych graczy.

Pierwsza edycja wyjątkowo odbędzie się w świąteczny poniedziałek 6.01.2014. Na kolejne zapraszać będziemy w piątki.

Zapraszamy więc na poniedziałek 6.01 na godz. 19:00.

 

Link do zapisów: ZAPISY (używamy Battle.taga)

Informacje o Turnieju: Hearthcore.pl

Drabinka Eliminacyjna: Challonge.com

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości