DrEaX mistrzem BattleCore Invitational! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 27.01.2014

DrEaX mistrzem BattleCore Invitational!

Po serii zaciętych pojedynków wielkim zwycięzcą BattleCore Invitational został DrEaX! W finale okazał się lepszy od Gnimsha (wynik meczu 4:1). W meczu o trzecie miejsce Mkr pokonał xKJx (3:0). W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, widzom za śledzenie relacji na Twitch.tv. A przede wszystkim wielkie dzięki dla ekipy HearthCore.pl za organizację!

Aki, Sztorm i Viray (kolejność alfabetyczna) wykonali naprawdę świetną robotę. Pomijając drobne problemy techniczne, turniejowo polska scena Hearthstone wskoczyła właśnie na nowy poziom. Życzymy sobie i Wam dalszej, owocnej współpracy i jeszcze większych sukcesów w przyszłości! :D

Poniżej szczegółowe podsumowanie turnieju przygotowane przez Sztorma z HearthCore.pl:

 

BattleCore Invitational - DrEaX mistrzem!

Kurz bitewny już opadł po wczorajszym turnieju więc tych, którzy jeszcze nie wiedzą kto zwyciężył w BattleCore Invitational pragniemy poinformować, że zwyciężył DrEaX, który w finale pokonał Gnimsha 4-1. Ten wynik można z pewnością uznać za największą niespodziankę, ale forma jaką DrEaX prezentował w całym turnieju nie pozostawia wątpliwości, że na zwycięstwo zasłużył. Trzecie miejsce dla Mkr który pokonał xKJx.

Ale zacznijmy od początku. Od wczesnych sobotnich godzin 8 najbardziej utytułowanych graczy rozpoczęło zmagania grupowe, które zakończyły się tuż przed rozpoczęciem naszej transmisji.

Poniżej pełne wyniki spotkań w grupach i końcowa klasyfikacja.

Do półfinałów awansowali Gnimsh oraz xKJ z grupy A oraz DrEaX i Mkr z grupy B. W półfinałach zwycięzcy grup zmierzyli się z graczami z drugich miejsc i tak w pierwszym półfinale zmierzyli się gracze uważani przez wielu za faworytów turnieju, a więc Gnimsh i Mkr. Po zaciętym pojedynku godnym finału całej imprezy zwyciężył Gnimsh 3-2 i tym samym został pierwszym finalistą.

W drugim półfinale zmierzyli się DrEaX z xKJx, a więc zwycięzcą Pucharu Mistrzów, ostatniego dużego turnieju organizowanego przez  HearthCore.pl i BattleNet Network. Drugi półfinał był dość jednostronny i zakończył się wynikiem 3-0 dla DrEaXa dzięki cemu poznaliśmy drugiego finalistę.

Najpierw rozegraliśmy mecz o trzecie miejsce, w którym Mkr wykorzystał tylko deck swojego shamana i pokonał xKJx 3-0. Należy wspomnieć, że KJ padł w jednym meczu ofiarą buga, który odrobinę ułatwił Mkrowi zadanie, ale koniec końców zdecydowane i zasłużone zwycięstwo po stronie Mkra.

Wielki finał rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami od zwycięstwa Gnimsha i wyeliminowania decku Paladyna DrEaXa. Jak się wkrótce okazało były to tylko miłe złego początki dla Gnimsha. DrEaX wybrał deck Druida i już do końca nie przegrał gry zwyciężając Gnimsha 4-1. Gnimsh jako deck ostatniej szany wybrał Warriora, ale i to się nie sprawdziło i musiał w finale uznać wyższość DrEaXa.

 

Poniżej tabela z podsumowaniem całego turnieju.

Teraz kilka słów podsumowania. Chciałem podziękować wszystkim, którzy pomogli przy produkcji tego wydarzenia. Mam nadzieję, że idea jak i sama realizacja była do zaakceptowania. Nie ustrzegliśmy się błędów, to oczywiste, ale ogromnie dużo się nauczyliśmy i jesteśmy przekonani, że zaowocuje to w przyszłości przy organizacji podobnych eventów, a tych z pewnością nie zabraknie.

Zastanawiacie się pewnie, kiedy dostępne będą materiały video z pojedynków grupowych oraz gier półfinałowych, meczu o 3cie miejsce i finału. Pracujemy nad tym aby dostarczyć je Wam jak najszybciej i z pewnością będą pojawiać się na naszym profilu YouTube w najbliższym tygodniu, o czym na pewno poinformujemy w odpowiednim poście oraz na naszych profilach w portalach społecznościowych.

Decki wszystkich uczestników również opublikujemy w ciągu najbliższych dni.

 

Źródło: Hearthcore.pl

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości