HC Rumble Sezon 1 - połowa eliminacji już za nami - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 13.02.2014

HC Rumble Sezon 1 - połowa eliminacji już za nami

Po dwóch tygodniach zmagań jesteśmy już na półmetku eliminacji pierszego sezonu HearthCore Rumble. Ostatni turniej wygrał Dawidowski i to właśnie on stoi na czele klasyfikacji generalnej. Niemniej jednak do turnieju finałowego zaproszonych zostanie 16 najlepszych graczy. W związku z tym wciąż są szanse na dołączenie do rywalizacji i atak na pozycje naszych turniejowych weteranów.

Najbliższy turniej - HC Rumble #19 - jak zwykle startuje w Sobotę o godzinie 19:00. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacji. Więcej szczegółów, łącznie z podsumowanie ostatniego Rumble'a znajdziecie w portalu HearthCore.pl.

HearthCore Rumble #19 - informacje o turnieju:

Zapraszamy na HearthCore Rumble #19 będący jednocześnie trzecim turniejem eliminacyjnym 1 sezonu HearthCore Rumble. Rozegraliśmy już dwa turnieje eliminacyjne sezonu pierwszego. HearthCore Rumble #18 wygrał Dawidowski i to on w tym momencie prowadzi w rankingu Sezonu 1.

Zapraszamy jak zwykle w sobotę 15 lutego o godzinie 19:00.

Start turnieju: godz. 19:00, Sobota 15.02.2014

Link do zapisów: ZAPISY (używamy Battle.taga)

Informacje o Turnieju: Hearthcore.pl

Drabinka Eliminacyjna: Challonge.com

HearthCore Rumble #18 - podsumowanie:

HearthCore Rumble #18 dobiegł końca! Na starcie tym razem stanęło aż 45 uczestników. Zapraszamy na kolejną edycję, a poniżej garść informacji o przebiegu turnieju.

Rzut okiem na rozkład klas w porównaniu z zeszłym tygodniem.