Hearthstone: Heroes of Warcraft oficjalnym tytułem Intel Extreme Masters - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 11.03.2014

Hearthstone: Heroes of Warcraft oficjalnym tytułem Intel Extreme Masters

Wszystkich fanów karcianych rozgrywek na najwyższym poziomie zapraszamy na pierwszy oficjalny, rozgrywany na żywo, Turniej Hearthstone w Europie! Wydarzenie będzie miało miejsce już w najbliższą niedzielę podczas finałów mistrzostw świata gier komputerowych Intel Extreme Masters Katowice.

Czterech graczy zmierzy się ze sobą o łączną pulę nagród $4 000. W kwalifikacjach sukces osiągnęli niemiecki gracz Sinex oraz znamy między innymi z turnieju BattleCore Invitational jeden z najlepszych graczy w Polsce - Lothar. Pozostała dwójka zawodników to zaproszeni przez organizatorów Gnimsh (także częsty uczestnik turniejów Hearthcore) oraz ulubieniec zagranicznych fanów Artosis!

Zapraszamy do śledzenia relacji za pośrednictwem ESL.TV!

Hearthstone: Heroes of Warcraft oficjalnym tytułem Intel Extreme Masters

Kwalifikacje do Intel Extreme Masters Hearthstone dobiegły końca. Spośrod wszystkich zawodnikow na placu boju pozostało dwoch graczy, czyli zwycięzcy polskich i europejskich finałow regionalnych. Już wkrotce poznamy pozostałych uczestnikow, ktorzy otrzymali zaproszenia od organizatorow rozgrywek. Zobaczcie kto wystąpi w finale - więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.


 Heroes of Warcraft to logiczna gra karciana, ktora działa w modelu free to play. Gracze mierzą się online z innymi uczestnikami rozgrywki. Fabuła oparta jest na świecie Azeroth, ktory znamy z Warcrafta i World of Warcraft. W grze dostępnych jest dziewięć klas postaci. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie odwiedzając oficjalną stronę oraz z programow emitowanych w ESL.TV Polska - Hearthstone Arena: The Beginning.


 Zakwalifikowani zawodnicy:
Spośrod wszystkich graczy uczestniczących w kwalifikacjach (zarowno polskich jak i europejskich), wyłoniliśmy dwoch graczy, ktorzy wystąpią w turnieju finałowym podczas Intel Extreme Masters Katowice.  Jakub 'Lothar' Szygulski wygrał kwalifikacje w Polsce, zaś  Philipp 'PkD.Tt SineX' Zoschke w Europie. Do wspomnianej dwojki, dołączy dwoch zawodnikow zaproszonych przez organizatorow rozgrywek.


 Lothar

 PkD.Tt SineX

 Gnimsh

 Artosis

 

Harmonogram i format rozgrywek:

Finał rozgrywek zostanie przeprowadzony w drabince Single Elimination. Finały rozpoczną się 16 marca o godzinie 18:00 CET. Pełen harmonogram zmagań możecie znaleźć poniżej.

  • 16.03 - g. 18:00: Półfinał #1 (Bo5)
  • 16.03 - g. 19:00: Półfinał #2 (Bo5)
  • 16.03 - g. 20:00: Mecz o 3 miejsce (Bo5)
  • 16.03 - g. 21:00: Finał (Bo5)


(Kliknij aby powiększyć)

 

 Podział nagrod

Pula nagrod przeznaczonych na Intel Extreme Masters Hearthstone wynosi aż 4000$!!! Zwycięzca turnieju zgarnie lwią część tej sumy: 1 miejsce - 2000$, 2 miejsce - 1000$, 3 miejsce - 600$, 4 miejsce - 400$

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanow tej niesamowitej gry do śledzenia relacji z rozgrywek na antenie ESL.TV!

Źródło: Newsletter ESL

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości