Czas na drugi sezon HC Rumble! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 22.03.2014

Czas na drugi sezon HC Rumble!

W zeszłym tygodniu, tuż przed rozpoczęciem IEM Katowice, Shev zatriumfował w turnieju kończącym pierwszy sezon HC Rumble pokonując w finale Vaxima 3:0 (relacja tutaj). Wielkie gratulacje dla zwycięzcy! Tymczasem już dzisiaj zapraszamy Was na udział w inauguracji nowego sezonu! Sama formuła rozgrywek doczekała się kosmetycznych zmian (zmiany w systemie punktowy, wydłużenie sezonu do 5 turniejów), aby zapewnić emocje na jak najwyższym poziomie.

Let's Get Ready to Rumble!

 

HearthCore Rumble S02 Round 1

Startujemy z drugim sezonem HearthCore Rumble! W pierwszym sezonie, który zakończył się w zeszłym tygodniu zwycięstwem Sheva, wzięło udział i punktowało 83 zawodników. W związku z rozpoczęciem sezonu drugiego mamy dla Was kilka istotnych zmian.

1. Zmieniamy oznaczenie turnieju - Porzucamy cyferki na rzecz bardziej zrozumiałego dla formatu sezonowego oznaczenia i tak pierwszy turniej sezonu drugiego to HearthCore Rumble Season 02 Round 1. O cyferkach jednak nie zapominamy i prowadzimy statystyki zorganizowanych turniejów (to już ponad 30!)

2. Nowa punktacja - usprawniony i bardziej sprawiedliwy system punktowy, do którego doszliśmy po analizie pierwszego sezonu.

3. Zwiększamy ilość turniejów w sezonie do 5ciu, jednak punktacja rankingowa zlicza tylko 4 najlepsze wyniki i w końcowej kwalifikacji decydującej o udziale w turnieju finałowym tylko 4 najlepsze rezultaty brane są pod uwagę. To daje uczestnikom możliwość zaplanowania turniejów, w których chcą wziąć udział i daje szanse awansu do turnieju finałowego nawet tym, którzy nie mogą wziać udziału we wszystkich odsłonach.

4. Wprowadzamy limit czasu na jedną rundę Swiss (systemu, w którym rozgrywamy początkową fazę turnieju) wynoszący 35 minut. Ma to na celu uniknięcie opóźnień w całym turnieju z powodu zbyt długiego rozgrywania spotkań. Jeżeli mecz nie zakończy się w ciągu 35 minut jego wynik ustalany jest przez administratorów jako remis.

5. Każdorazowo turniej finałowy nie rozpocznie się dopóki czołowa ósemka po Swiss nie prześle decków na podany przez administratora turnieju adres mailowy. Ma to umożliwić publikacje decków w serwisie wkrótce po jego zakończeniu.

6. Gwarantowana nagroda dla zwycięzcy Finału Sezonu to 7 boosterów (wcześniej nie było to jasno określone). Gwarantowana oznacza, że pracujemy cały czas nad dodatkowymi nagrodami i jest duża szansa na to, że takie będą, ale traktujemy to poważnie i nie chcemy składać pustych deklaracji. Dopuszczamy zmiany w wysokości nagród w trakcie trwania sezonu, ale nigdy zmiany w gwarantowanym pułapie.

Mamy nadzieję, że drugi sezon pobije rekordy pierwszego pod względem ilości uczestników i zagwarantuje nam wszystkich jeszcze lepszą zabawę.

Zapraszamy w sobotę 22 marca o godzinie 19:00!

 

Info o Turnieju: Hearthcore.pl

Link do zapisów: ZAPISY

Drabinka Turniejowa: Challonge.com

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości