Pierwszy sezon rankingowy w Hearthstone - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 29.03.2014

Pierwszy sezon rankingowy w Hearthstone

Pierwszego kwietnia rozpocznie się pierwszy oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone. Oprócz zmagań z innymi graczami i wspinania się na coraz wyższe rangi dla własnej satysfakcji, Blizzard przygotował do zdobycia dla aktywnych dwie unikalne grafiki na odwrocie kart! Każdy kto osiągnie 20. poziom w grze rankingowej odblokuje motyw inspirowany Pandarią. Z drugim już nie pójdzie tak łatwo - legendarny motyw karty zdobędą tylko prawdziwe Legendy Hearthstone :) Nagrody zostaną przyznane z końcem pierwszego sezonu.

 

Pierwszy sezon rankingowy w Hearthstone – Panda-monium!

Pierwszy oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone rozpocznie się 1 kwietnia – z tej okazji mamy dla was garść najświeższych informacji.

Gra Hearthstone ukazała się już na komputery PC – nic więc nie stoi na przeszkodzie, byście dołączyli do grona legendarnych graczy z całego świata. Rzućcie swoich ulubionych bohaterów z uniwersum Warcrafta do walki w grach rankingowych, aby otrzymać przepiękny rewers kart inspirowany Pandarią, który będzie można zdobyć wyłącznie w kwietniu.

Nowy rewers rodem z Pandarii zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. Może to być wspaniały sposób na pochwalenie się waszymi wyczynami w gwarnych gospodach w HearthstoneAby otrzymać nowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewersy inspirowane Pandarią zostaną przyznane graczom na koniec kwietniowego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku pierwszego sezonu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w 4 sezonie testowym – jedną za każdą zdobytą rangę. Więcej informacji na ten temat możecie uzyskać, zapoznając się z treścią właściwego fragmentu wpisu dotyczącego ostatniej aktualizacji.

Jeśli zdobycie rangi 20 nie stanowi dla was dostatecznego wyzwania, być może powinniście mierzyć wyżej... i stać się Legendami HearthstoneMożecie zdobyć rewers kart „Legenda”, jeśli uda się wam zdobyć rangę Legendy w trybie rankingowym. Podobnie jak w przypadku rewersu „Pandaria”, zostanie on przyznany na koniec kwietniowego sezonu rankingowego.

Dla tych z was, którym starczy odwagi i determinacji, aby wywalczyć sobie miejsce wśród legend trybu rankingowego, mamy jedną wskazówkę: dajcie z siebie wszystko, ponieważ zaplanowaliśmy dla was dodatkowe atrakcje! W drugiej połowie roku zaprosimy najlepszych graczy o randze Legendy do udziału w wielkim turnieju, w którym wyłonimy następnego światowego arcymistrza Hearthstone. Zaproszenia będą rozsyłane w oparciu o wyniki graczy we wszystkich sezonach rankingowych, musicie więc stanąć na wysokości zadania! Szczegółowymi informacjami podzielimy się z wami już wkrótce.

Na co więc czekacie? Stwórzcie talię, zajmijcie miejsce przy palenisku w gospodzie i rozpętajcie własne Panda-monium! Pierwszy oficjalny sezon rankingowy Hearthstone startuje już 1 kwietnia!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości