Hearthstone zmierza na iPady! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 03.04.2014

Hearthstone zmierza na iPady!

Przenośna gra w Hearthstone coraz bliżej! Cyfrowa gra karciana od Blizzarda jest już dostępna w serwisie App Store w Australii, Kanadzie oraz Nowej Zelandii. Premiera w kolejnych regionach ma nastąpić wkrótce i mamy nadzieję, że nie chodzi o standardowe Blizzard Soon™. ;)

Przy okazji otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie dotyczące wspólnej kolekcji kart. Wszystko co odblokowaliście podczas gry na PC będzie dostępne w trakcie sesji na tablecie!

Pozostaje zadać tylko pytanie, co z wersją na Androida?

 

Hearthstone na tablety iPad już dostępny w wybranych regionach!

Rozpoczęliśmy udostępnianie gry Hearthstone™ w wersji na tablety iPad®. Od dziś naszą cyfrową karciankę można pobrać w serwisie App Store w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Wkrótce odbędzie się premiera w pozostałych częściach świata.

Hearthstone w wersji na tablety iPad zawiera wszystkie funkcje dostępne w wydaniu na komputery PC – dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki – i zapewnia równie dużo frajdy. Oznacza to, że możecie usiąść wygodnie na kanapie, na ławce w parku lub w kawiarni, zalogować się do Hearthstone i poszerzyć swoją kolekcję kart, rozgrywając przyjacielskie pojedynki z przyjaciółmi lub rywalizując w trybie gry rankingowej lub na Arenie! (Do gry wymagane jest połączenie z Internetem).

Wasze postępy oraz kolekcja kart w Hearthstone są przypisane do konta Battle.net. Innymi słowy, możecie grać na komputerach PC lub Mac w domu, a następnie kontynuować rozgrywkę na tablecie bez konieczności zakładania nowego konta i odblokowywania wszystkich elementów od nowa.

Postanowiliśmy udostępnić wersję na iPada w pierwszej kolejności w ograniczonej liczbie krajów, aby skupić się na jakości usługi sieciowej i upewnić się, że gra w wersji na tablety jest gotowa do premiery na całym świecie. Jeśli nie mieszkacie w Australii, Kanadzie lub Nowej Zelandii, nie martwcie się! Już naprawdę niedługo będziecie mogli własnoręcznie zagrywać karty w Hearthstone na iPadzie w waszym regionie – słowo murloka!

Aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami i dowiedzieć się, kiedy gra będzie dostępna w serwisie App Store w waszym regionie, zaglądajcie na stronę playhearthstone.com oraz na profile Hearthstone na Facebooku i Twitterze.

 

Źródło: Battle.net 

Komentarz (1)

  • Wersja na komórki bardzo mnie cieszy, będzie można pograć w wolnym czasie w pracy... albo po prostu podczas pracy xD

    Mam nadzieję, że będzie można wybrać wersję językową, bo nie chcę mieć na telefonie polskojęzycznej rzeźni :P
    ~Gaido
    2014/04/04 01:02

Pozostałe nowości