Pierwsze szczegóły na temat turnieju o tytuł Arcymistrza Hearthstone! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 10.04.2014

Pierwsze szczegóły na temat turnieju o tytuł Arcymistrza Hearthstone!

Na oficjalnym forum Hearthstone pojawił się wątek o intrygującym tytule: Czy chcesz zostać Arcymistrzem Hearthstone? Możemy w nim przeczytać wypowiedź Prokkara zdradzającą pierwsze szczegóły globalnego turnieju Hearthstone. Z najważniejszych informacji: Turniej poprzedzą regionalne eliminacji do których przystąpi najlepszych 16 graczy z PIĘCIU pierwszych sezonów rankingowych. Z jednej strony do eliminacji stanie przytłaczająca liczba 80 zawodników (w każdym z regionów), z drugiej niestety Finał najwszcześniej dopiero za pół roku. ;)

 Każdy z sezonów trwa około miesiąca. To bardzo dużo czasu, aby zebrać swoją talię i walczyć o miano najlepszego wśród legend Hearthstone!

 

Czy chcesz zostać Arcymistrzem Hearthstone? 

 

Prokkar
Customer Service
Trwa pierwszy sezon rankingowy: Pandamonium! Jeśli jeszcze nie zaczęliście wspinać się w rankingu, to teraz jest najlepszy moment, żeby to zrobić. Nagrodą za osiągnięcie na koniec sezonu rangi 20 jest unikatowy rewers „Pandaria”, a w chwili osiągnięcia rangi Legendy w dowolnym sezonie rankingowym, do waszej kolekcji trafi rewers „Legenda”. 

Wspominaliśmy też, że pracujemy nad szczegółami organizowanego w przyszłości wielkiego turnieju w Hearthstone, w którym wyłonimy następnego światowego arcymistrza Hearthstone. Do uczestnictwa w wielkich regionalnych eliminacjach zaproszonych zostanie 16 najlepszych graczy rangi Legendy z każdego sezonu rankingowego... poczynając od bieżącego, pierwszego sezonu. Możecie nam wierzyć, będzie niesamowita impreza! 

W tym regionalnym turnieju weźmie udział 16 najlepszych graczy z każdego z pierwszych pięciu sezonów rankingowych. Będą ze sobą walczyć do chwili wyłonienia najlepszego gracza z całej grupy. Potem zwycięzcy rozgrywek regionalnych (północnoamerykańskich, europejskich, koreańsko-tajwańskich i chińskich) będą konkurować w Hearthstone jako reprezentanci swoich regionów, aż do wyłonienia kolejnego światowego arcymistrza Hearthstone. 

Do turniejów regionalnych można się zakwalifikować nie tylko przez trafienie do czołówki 16 najlepszych graczy rangi Legendy. Więcej informacji na ten temat podamy wkrótce. Planujemy też nagradzać wybitne wyniki w kolejnych sezonach rankingowych, więc dajcie z siebie wszystko w każdym z sezonów!

Jak już wspomnieliśmy, szykuje się niesamowita impreza. Chcemy więc zaprosić was do wspólnej zabawy! Wciąż dopracowujemy szczegóły i niedługo podamy więcej informacji na temat nadchodzącego turnieju. Jeśli marzycie o zostaniu światowej sławy graczami w Hearthstone, bierzcie udział w grach rankingowych i zasłużcie na tytuł Legendy Pandamonium JUŻ DZIŚ!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości