Zbliża się koniec pierwszego sezonu rankingowego - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 27.04.2014

Zbliża się koniec pierwszego sezonu rankingowego

Przypominamy, już za 3 dni, 30 Kwietnia, zakończy się pierwszy sezon rankingowy Hearthstone - Pandamonium. To już ostatni dzwonek, aby zdobyć co najmniej 20. rangę w trybie pojedynku i odblokować unikalny rewers kart inspirowany Pandarią.

Dodatkowo, wszyscy gracze, którzy osiągną rangę legendy również otrzymają specjalny rewers. W tym jednak przypadku zdobienie kart będzie dostępne do zdobycia również w przyszlych sezonach.

Pierwszy sezon rankingowy Hearthstone zakończy się już wkrótce

Witajcie! W przyszłą środę 30 kwietnia pierwszy sezon rankingowy Hearthstone, Pandamonium, dobiegnie końca. To ostatnia szansa, aby zdobyć rewers kart inspirowany Pandarią, dostępny wyłącznie w tym sezonie. Aby dodać go do swojej kolekcji, osiągnijcie rangę 20 w trybie gry rankingowej do końca miesiąca. Rewers zostanie przyznany po zakończeniu sezonu bez względu na to, czy zdołacie utrzymać tę rangę.

Zachęcamy także do pojedynkowania się w trybie rankingowym i zdobycia rangi Legendy. Gdy tylko dołączycie do tego elitarnego grona graczy, do waszej kolekcji zostanie dodany legendarny rewers kart. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z Hearthstone i nie uda wam się go odblokować przed końcem miesiąca, bez obaw – rewers ten będzie dostępny także w przyszłych sezonach.

Do zobaczenia w maju w drugim sezonie rankingowym, który przyniesie także nowy rewers kart do zdobycia!

Komentarz (2)

 • zmiany zmiany.
  ~VeR
  2014/05/01 01:46
 • Z okazji 1 maja :)
  ~ElemenT
  Battlenet Network
  2014/05/01 10:33

Pozostałe nowości