Rusza drugi sezon rankingowy - Black Temple czeka! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 01.05.2014

Rusza drugi sezon rankingowy - Black Temple czeka!

Rozpoczął się drugi sezon rankingowy w Hearthstone. Wszystkie osoby, które aktywnie będą brały w nim udział (zdobędą przynajmniej 20 rangę) otrzymają rewers kart inspirowany doskonale znanym miejscem z uniwersum Warcrafta, Czarną Świątynią (Black Temple).

Ruszył właśnie drugi oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Oznacza to dla was kolejną możliwość dodania do kolekcji zupełnie nowego rewersu kart!

Rzućcie swoich ulubionych bohaterów z uniwersum Warcrafta do walki w grach rankingowych, aby otrzymać mroczny rewers kart inspirowany ponurą Czarną Świątynią, który będzie można zdobyć wyłącznie w maju.

Nowy rewers rodem z czeluści Czarnej Świątyni zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. Może to być wspaniały sposób na pochwalenie się waszymi wyczynami w gwarnych karczmach w Hearthstone! Aby otrzymać nowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewersy inspirowane Czarną Świątynią zostaną przyznane graczom na koniec majowego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę.

Jeśli zdobycie rangi 20 nie stanowi dla was dostatecznego wyzwania, musicie mierzyć wyżej – i stać się Legendami Hearthstone! Możecie dodatkowo wywalczyć rewers kart „Legenda”, jeśli uda się wam zdobyć rangę Legendy w trybie rankingowym. Rewers ów zostanie wam przyznany w chwili zdobycia rangi Legendy.

Nie zapominajcie również, że 16 graczy o randze Legendy, którzy w okresie od kwietnia do sierpnia zdobędą największą liczbę punktów, zostanie zaproszonych do udziału w mistrzostwach świata Hearthstone World Championships rozgrywanych na żywo podczas konwentu BlizzCon 2014! Więcej informacji na ten temat można znaleźć we wpisie na blogu dotyczącym turnieju.

Na co więc czekacie? Stwórzcie talię, zajmijcie miejsce przy palenisku w gospodzie i odważcie się przekroczyć próg Czarnej Świątyni! Drugi oficjalny sezon rankingowy Hearthstone potrwa przez cały maj!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości