HC Rumble powraca! Start sezonu trzeciego - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 17.05.2014

HC Rumble powraca! Start sezonu trzeciego

Po dłuższej przerwie na scenę powraca pierwszy cykliczny turniej Hearthstone Polsce - HearthCore Rumble. Już dzisiaj o godz. 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda sezonu trzeciego. Z najważniejszych informacji, zmienia się formuła turnieju, aby bardziej dopasować się do standardów wprowadzonych przez Blizzard. Każdy z graczy na czas trwania turnieju musi mieć przygotowane trzy talie, a podczas fazy finałowej porażka danym bohaterem eliminuje go z dalszej gry.

Więcej informacji poniżej i na HearthCore.pl.

HearthCore Rumble Sezon 3 Runda 1

Zapraszamy na pierwszy turniej nowego sezonu HearthCore Rumble. Po delikatnych perturbacjach z rozegraniem finału sezonu drugiego spowodowanych sezonem weselnym oraz długim weekendem majowym rozpoczynamy zmagania w kolejnym, trzecim już sezonie. Wracając jeszcze do sezonu drugiego, będziemy dla was mieli wkrótce niespodziankę związaną z tym wydarzeniem, ale o tym później.

Mieliśmy dwa tygodnie aby przetestować nową formułę rozgrywania turniejów eliminacyjnych i w taki właśnie sposób będziemy rozgrywać kolejny sezon.

Każdy uczestnik turnieju musi zadeklarować 3 klasy którymi będzie grał w turnieju, ale tylko jedną z tych klas będzie mógł użyć podczas Swissa. W swissie dozwolony jest sidedeck w obrębie wybranej klasy. Po awansie do turnieju finałowego grać będziemy w formule hero elimination gdzie przegrana jednym z bohaterów będzie go eliminowała z kolejnego pojedynku w obrębie meczu. Decki na fazę finałową będą wysyłane przed jej rozpoczęciem i nie będą dozwolone sidedecki.

Nauczeni doświadczeniem z finału sezonu zaproponujemy też nowy sposób rozegrania turnieju finałowego, ale o tym już później.

Punktacja rankingowa pozostaje bez zmian. Również jak chodzi o liczbę turniejów w sezonie nic sie nie zmienia. Zapraszamy więc do zabawy w 3cim sezonie HearthCore Rumble, najstarszym turnieju Hearthstone w Polsce.

Zapraszamy w sobotę 17 maja o godzinie 19:00!

Informacje i zapisy: Hearthcore.pl

Turniej odbywa się z wykorzystaniem serwera TeamSpeak Batllenet Network ts.battlenet.pl

Komentarz (2)

 • jaki poziom jest na dziś? same legendy wygrywają? :P
  ~VeR
  2014/05/21 10:59
 • Niekoniecznie ;) Jest dużo talii, które potrafią wymiatać, a wcale nie kosztują nie wiadomo ile Magicznego Pyłu (max. 2 legendy).

  Super popularny Hunter w ostatnim sezonie miał nawet wariant w samymi kartami Common, Rare, Epic. ;)
  ~Ch3rry
  2014/05/21 11:05

Pozostałe nowości