Trzeci sezon rankingowy w kolorach tęczy - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 02.06.2014

Trzeci sezon rankingowy w kolorach tęczy

Wraz z nastaniem dnia dziecka, 1 czerwca rozpoczął się trzeci sezon rankingowy w Hearthstone. Na wszystkich walecznych Bohaterów, którzy osiągną 20. poziom w grze rankingowej czeka pogodny rewers wypełniony kolorami tęczy. Już teraz stańcie do walki! Specjalna ozdoba kart będzie do zdobycia wyłącznie do końca miesiąca.

Trzeci sezon rankingowy – pomalujcie świat kolorami tęczy!

Ruszył właśnie trzeci oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone™! Oznacza to dla was kolejną możliwość dodania do kolekcji zupełnie nowego rewersu kart!

Rzućcie swoich ulubionych bohaterów z uniwersum Warcrafta do walki w grach rankingowych, aby otrzymać tęczowy rewers kart – lśniący w pełnym słońcu kolorami całego Azeroth – który będzie można zdobyć wyłącznie w czerwcu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. Może to być wspaniały sposób na pochwalenie się waszymi wyczynami w gwarnych karczmach w HearthstoneAby otrzymać rewers kart w kolorach tęczy, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany graczom na koniec czerwcowego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Jeżeli szukacie wyzwania, podejmijcie się próby wyruszenia na koniec tęczy i zdobycia prawdziwego garnca złota – części z 250 tys. dolarów, które stanowią pulę nagród w turnieju Hearthstone World Championship na konwencie BlizzCon 2014! Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule o europejskim turnieju kwalifikacyjnym oraz wpisie zapowiadającym mistrzostwa świata Hearthstone.

Na co czekacie? Stwórzcie talię, zajmijcie miejsce przy palenisku w gospodzie i pomalujcie świat Azeroth kolorami tęczy! Trzeci oficjalny sezon rankingowy Hearthstone potrwa przez cały czerwiec.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości