Upiorna Nekropolia - IV sezon rankingowy - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 01.07.2014

Upiorna Nekropolia - IV sezon rankingowy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to właśnie w lipcu nadejdzie Klątwa Naxxramas. Z tej okazji podczas czwartego oficjalnego sezonu rankingowego Hearthstone do zdobycia będzie specjalny rewers poświęcony Upiornej Nekropolii.

Bohaterowie, szykujcie swoje talie! Pozostało Wam już tylko 30 dni na zdobycie 20. poziomu w grze rankingowej.

Czwarty sezon rankingowy – Upiorna Nekropolia

Autor: Zeriyah

Ruszył właśnie czwarty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone™! Oznacza to dla was kolejną możliwość dodania do kolekcji zupełnie nowego rewersu kart!

Wytrzymajcie napór hord nieumarłych i wywalczcie sobie jak najwyższą pozycję w trybie rankingowym, aby otrzymać nowy, ciut przeklęty* rewers kart Naxxramas, który będzie można zdobyć wyłącznie w lipcu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. Może to być wspaniały sposób na pochwalenie się waszymi wyczynami w gwarnych karczmach w HearthstoneAby otrzymać rewers kart Naxxramas, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany graczom na koniec czwartego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Tak jakby walka z żywymi inaczej nie stanowiła już sama w sobie sporego wyzwania, dodatkową motywację do rywalizacji z pewnością zapewni wam perspektywa zdobycia części z 250 tys. dolarów, które stanowią pulę nagród w turnieju Hearthstone World Championship na konwencie BlizzCon 2014! Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule o europejskim turnieju kwalifikacyjnym oraz wpisie zapowiadającym mistrzostwa świata Hearthstone.

Na co czekacie? Stwórzcie talię, zajmijcie miejsce przy palenisku w karczmie i dajcie popalić tym umarlakom! Czwarty oficjalny sezon rankingowy Hearthstone potrwa przez cały lipiec.

 

*Zaciągnięte klątwy mogą różnić się pod względem intenstywności i objawów. Wszelkie reklamacje bądź zażalenia prosimy kierować do działu czarnoksiężników, pisząc na adres: Nekropolia Naxxramas, Północna Grań.

Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • świetny rewers
    są już podane ceny kampanii? bo nie wiem ile zbierać, a bym kupił karty xd
    ~VeR
    2014/07/02 15:42

Pozostałe nowości