Szósty sezon rankingowy – Plądrujący piraci! - Nowości - Hearthstone

Nowości

Data publikacji : 05.09.2014

Szósty sezon rankingowy – Plądrujący piraci!

W Hearthstone rozpoczął się kolejny sezon rankingowy, w którym gracze będą mieli możliwość zdobycia kolejnego unikatowego rewersu. Inspirowane pirackimi klimatami rodem z Booty Bay, najnowsze tyły do kart udowadniają, że Blizzardowi nie brakuje pomysłów na kolejne kosmetyczne nagrody do gry. Zatem do boju, arrrr!

Od poniedziałku trwa już w najlepsze szósty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone™! Oznacza to dla was kolejną możliwość dodania do kolekcji zupełnie nowego rewersu kart!

Ahoj, szczury lądowe! Wykażcie się w tym miesiącu w trybie rankingowym Hearthstone i nie pozwólcie, aby przykryły was fale, a w nagrodę otrzymacie rewers kart godny prawdziwych wilków morskich*! Na co czekacie, rybeńki?! Wciągać cumy, stawiać żagle i cała naprzód!

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. Może to być wspaniały sposób na pochwalenie się waszymi wyczynami w gwarnych portowych karczmach w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart spod znaku czarno-karmazynowej bandery**, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Piracki rewers*** zostanie przyznany na koniec szóstego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Pomyślnych wiatrów, kamraci! Wykażcie się korsarskim instynktem i poślijcie na dno jak najwięcej wrogów, aby zgarnąć wrześniowy łup! Nie dajcie się sztormom i omijajcie rafy kły!

*ARRRRRRRR

**Patrzcie, za wami! Trzygłowa małpa!

***AAAAARRRRRRRRRRRRR

Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • akurat gram pirackim deckiem xd
    ~VeR
    2014/09/05 04:26

Pozostałe nowości