The Forge - Tryby Gry - Hearthstone

Tryby Gry

Data publikacji : 11.04.2013

The Forge

The Forge stanowi prawdziwe wyzwanie dla Graczy. Żeby przystąpić do tego trybu należy poświęcić trzy nieotwarte pakiety kart. 

Dzięki temu Gracz otrzymuje możliwość stworzenia talii, poprzez wybór jednej z 3 dostępnych kart. Po dokonaniu 30 takich wyborów stajemy do walki z przeciwnikami, których talie powstały w podobny sposób.
 
W Forge gra trwa do trzech przegranych. Po 5 wygranych walkach, za każde zwycięstwo jesteśmy nagradzani pakietem kart. Ponadto są trzy bonusy za kroki milowe - 5 pakietów za 10 zwycięstw, 15 pakietów za 15 zwycięstw oraz 30 pakietów za 20 zwycięstw. Po 20 zwycięstwie gra się kończy i możemy ponownie przystąpić do tworzenia talii.
 
Nie ma potrzeby obawiania się porażek. Wszystkie karty, których użyto do stworzenia talii, niezależnie od sukcesów, pozostają właśnością Gracza. Należy dodać, że każda talia w tym trybie składa się z 15 kart podstawowych i 15 kart eksperckich.
 
Jeżeli premie za kroki milowe będą się sumować, perfekcyjny wynik w trybie Forge pozwala zdobyć 65 pakietów kart! (5 + 15 + 30 + 15 za kolejne zwycięstwa po piątej wygranej)
 
    

Pozostałe nowości