Menedżer Kolekcji - Tryby Gry - Hearthstone

Tryby Gry

Data publikacji : 11.04.2013

Menedżer Kolekcji

Menedżer Kolekcji jest głównym narzędziem służącym zarządzaniu kartami. W tym trybie można przeglądać wszystkie posiadane przez Gracza karty. Interfejs jest bardzo przejrzysty, dzięki wielu wbudowanym filtrom, pozwalającym na przeglądanie kolekcji m. in. według typu, rzadkości, klasy Bohatera, a także kosztu zagrania.

Od początku dostępny jest podgląd na wszystkie karty, dzięki czemu łatwo jest się zorientować, co jeszcze zostało w grze do zdobycia.

Jeżeli Gracz posiada nieotwarte Pakiety Kart, w tym właśnie miejscu może zapoznać się z ich zawartością.

Menedżer stanowi także centrum budowy talii. Gracz ma dostęp do wszystkich stworzonych przez siebie zestawów, które może dowolnie modyfikać. Jeżeli talia jest niekompletna (posiada mniej niż 30 kart) istnieje możliwość skorzystania z automatycznych sugestii, które biorą pod uwagą karty zamieszczone w talii, jak i pozostałe znajdujące się w kolekcji. Dzięki temu stworzenie własnej talii i rozpoczęcie gry jest niezwykle łatwe.

Tutaj znajduje się także system tworzenia kart. Każdą Kartę Ekspercką można odczarować, aby uzyskać Magiczny Pył. Jeżeli Gracz posiada odpowiednią ilość Magicznego Pyłu może stworzyć dowolną kartę znajdującą się w grze. Uzyskiwane surowce zależą od rodzaju i rzadkości karty, przy czym dla każdej karty koszt jej stworzenia stanowi 4-krotność Pyłu uzyskiwanego przez jej odczarowanie.

Pozostałe nowości